Hakkımızda

Biz Parkur Sineklik olarak sizlere en iyi hizmeti sunma arzusuyla var olmuş ve bunu en yüksek müşteri memnuniyetiyle karşılığını alarak yolumuza devam eden bir firmayız. Öncelikli hedefimiz; ihtiyaçlarınıza en kısa süre içerisinde cevap verebilmek ve kullanımınıza sunmaktır. Bunu gerçekleştirirken de tekniği ve bilgiyi tecrübemizle harmanlayıp sizleri memnun kılmayı görev bilmişizdir. Ürünlerimizin kalitesini arttırmak için her zaman çaba harcamış ve bundan en ufak bir ödün verilmemiştir.

Parkur Sineklik olarak profesyonel kadromuzla, kaliteli malzemeleri bir araya getirerek sağlam ve uzun yıllar kullanabileceğiniz sineklik sistemlerini uygun fiyatlara üretmeyi amaç edinerek çıktığımız bu yolda yaptıklarımızın sizi %100 memnun etmesi bizim için her şeyden önemlidir.

İlkelerimiz

Parkur Sineklik olarak profesyonel kadromuzla, kaliteli malzemeleri bir araya getirerek sağlam ve uzun yıllar kullanabileceğiniz sineklik sistemlerini uygun fiyatlara üretmeyi amaç edinerek çıktığımız bu yolda bir diğer baş ilkemizde %100 müşteri memnuniyetidir. Bugüne kadar yaptığımız işlerde ilk gün koyduğumuz hedeflerımizin dışına çıkmadan çalıştık; siz müşterilerimizin memnuniyeti için aynı özveriyle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Her türlü doğramanıza uygun renkte sineklik yapılabilir. Bazı sineklik modellerimizde PVC doğramanızın renk ve ahşap dokusuna birebir aynı uygunlukta da sineklik yapılabilir.

Menteşeli sineklik en ekonomik sineklik modelidir. Ancak ekonomikliği elde etmeye çalışırken; bazı üreticilerin kullanmış olduğu ince alüminyum profil, düşük kaliteli sineklik tülü ve tamamlayıcı aksesuarlar ile çok kısa ömürlü kalitesiz sinekliği de satın alabilirsiniz. Önemli olan, kaliteli ham maddeyi üstün işçilik ve montaj hizmeti ile birleştirecek doğru üreticiyi bulabilmektir.

Pileli Sineklik her türlü kapı, pencere modeline uygulanabilir. CAM BALKON önünde bile uygulanabilir. Hatta doğrama olmayan iki duvar arasına bile uygulanarak mekanları adeta cibinlik gibi kaplamaya imkan sağlayan; birçok sineklik modelinin çözümsüz kaldığı yerde çok alternatif çözümler sunabilen bir sineklik modelidir.

Aklınıza takılan her türlü soru için iletişime geçebilirsiniz.